Půjčka PROVIDENT

Půjčte si až 170 000 Kč. Nečeká vás žádné zbytečné papírování ani zdlouhavé schvalování. Půjčku si navíc jednoduše nastavíte přesně podle sebe. Jak? Základní Půjčku Provident (až 170 000 Kč na účet) si můžete rozšířit o balíček doplňkových služeb Plus. V rámci balíčku najdete výhody jako pomoc finančního asistenta v průběhu splácení nebo pojištení půjčky.

  • Peníze na účet
  • Asistence při sjednání půjčky
  • Pojištění půjčky KOMPLEX (jen 129 Kč/měsíc)


Co budete potřebovat?

PLNOLETOST A POBYT NAÚZEMÍ ČR

K ruce si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme doklad o povolení k pobytu na území ČR. Zároveň vám musí být alespoň 18 let.

PRAVIDELNÝ PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že splácení pro vás nebude stresující. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

BANKOVNÍ ÚČET, MOBIL a E-MAIL

Chcete poslat peníze na účet? Potom si nachystejte vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Peníze vám přivezeme v hotovosti. .

JAK A KDY MI BUDOU VYPLACENY PENÍZE?

V případě bezhotovostní varianty půjčky Vám peníze převedeme na bankovní účet nejpozději do 7 pracovních dnů od podpisu Smlouvy a telefonického ověření osobních údajů zákazníka a údajů uvedených ve Smlouvě.

JAKÉ BUDU POTŘEBOVAT DOKLADY?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisem z účtu nebo v případě OSVČ daňovým přiznáním. V případě hotovostní varianty půjčky také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Výše půjčky 100 000 Kč na 48 měsíců: měsíční splátka 3 076 Kč, poslední splátka 3 070 Kč, úrok 46 142 Kč, částka za zpracování 1 500 Kč, celková dlužná částka 146 642 Kč, úroková sazba 20,03 % p. a., RPSN 22,68 %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.