Půjčka PROVIDENT s balíčkem PLUS

Půjčte si 6 000 až 90 000 Kč. Nečeká vás žádné zbytečné papírování ani zdlouhavé schvalování. Půjčku si navíc jednoduše nastavíte přesně podle sebe. Jak? Základní Půjčku Provident (až 170 000 Kč na účet) si můžete rozšířit o balíček doplňkových služeb Plus. V rámci balíčku Plus najdete výhody, díky kterým pro vás bude splácení mnohem komfortnější. Jaké služby sem patří? Například Poskytnutí a splacení půjčky v hotovosti, Ochrana před poplatky z prodlení, Splátkové prázdniny nebo pomoc osobního finančního asistenta v průběhu splácení. Peníze budete mít k dispozici ihned po podpisu smlouvy.

Bude vám více vyhovovat základní Půjčka Provident nebo Půjčka Provident s balíčkem Plus? Prohlédněte si přehlednou tabulku s rozdíly mezi těmito dvěma variantami.

  •  Peníze v hotovosti
  • Asistence při sjednání půjčky
  • Splácení v hotovosti a pomoc osobního finančního asistenta
  • Ochrana před poplatky z prodlení (= Garance celkové ceny )
  • Splátkové prázdniny
  • Neuplatnění pohledávky v případě úmrtí
  • Pojištění půjčky KOMPLEX (jen 129 Kč/měsíc)

Pokud se rozhodnete pro balíček Plus, výše poplatku za tuto službu závisí na posouzení Vaší úvěruschopnosti a finální cena je Vám sdělena přímo naším finančním asistentem.


Co budete potřebovat?

PLNOLETOST A POBYT NAÚZEMÍ ČR

K ruce si připravte platný občanský průkaz. U cizinců potřebujeme doklad o povolení k pobytu na území ČR. Zároveň vám musí být alespoň 18 let.

PRAVIDELNÝ PŘÍJEM

Chceme mít jistotu, že splácení pro vás nebude stresující. Proto je třeba prokázat váš příjem za poslední 2 měsíce. Stačí nám potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání.

BANKOVNÍ ÚČET, MOBIL a E-MAIL

Chcete poslat peníze na účet? Potom si nachystejte vlastní e-mail, bankovní účet na své jméno a funkční mobilní číslo. Chybí vám něco z toho? Peníze vám přivezeme v hotovosti. .

JAK A KDY MI BUDOU VYPLACENY PENÍZE?

V případě hotovostní varianty půjčky Vám budou peníze vyplaceny při podpisu Smlouvy přímo osobním finančním asistentem.

JAKÉ BUDU POTŘEBOVAT DOKLADY?

Platný občanský průkaz nebo povolení k trvalému/dlouhodobému pobytu na území ČR nebo cestovní pas. Doklad o trvalém příjmu doložený nejčastěji výplatními páskami, výpisem z účtu nebo v případě OSVČ daňovým přiznáním. V případě hotovostní varianty půjčky také doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

CO JSOU TO SPLATKOVÉ PRÁZDNINY A JAK SI MOHU O NĚ ZAŽÁDAT?

Je to výhoda, kterou získáváte s balíčkem Plus k Půjčce Provident. Máte možnost si požádat o odložení splátky telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 153 153 nebo prostřednictvím e-mailu na zakaznicky.servis@provident.cz či zaslat písemnou žádost. Žádost o splátkové prázdniny je třeba podat nejdéle 7 dní před datem splatnosti Vaší splátky. Podmínkou pro poskytnutí splátkových prázdnin je, že nejste v prodlení se splácením.


Výše půjčky 90 000 Kč na 30 měsíců: měsíční splátka 4 162 Kč, poslední splátka 4 137 Kč, úrok 33 335 Kč, částka za zpracování 1 500 Kč, celková dlužná částka 124 835 Kč, úroková sazba 26 % p. a., RPSN 30,70 %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Příklad se vztahuje na nebankovní půjčky, které se řídí zákonem o spotřebitelským úvěru č. 257/2016 Sb. Půjčky pro podnikatele jsou tzv. zapůjčky, které se řídí § 2390-2394 občanského zákoníku.